На сьогоднішній день, полив городу та саду не є проблемою і не може забирати багато сил та часу у людини. Завдяки різноманітним системам поливу можна організувати на своїй ділянці систему поливу будь-якого рівня складності. Це може бути система поливу за допомогою садових шлангів та додаткових аксесуарів до них, або повністю автоматизовані системи зрошення. Все залежить від фінансових можливостей і особливостей кожної конкретної ділянки. Так чи інакше, для організації на своїй території системи поливу, важливо розуміти, які бувають зрошувачі для поливу, які з них краще вибрати для автоматичної системи, а які для підключення до садових шлангів. Щоб кожен господар дачної ділянки і городнього господарства міг зробити правильний вибір і купити зрошувачі, оптимальні для своїх завдань, далі в статті розповідаємо про те, які бувають їх види та особливості вибору кожного з них.

Зрошувачі для поливу: види та особливості вибору

  • Підземні та поверхневі зрошувачі для поливу. Поверхневі розбризкувачі, вони ж дощовики або зрошувачі, ідеально використовувати для полегшення поливу городу, забувши всі лійки та інші ручні засоби для поливу. Підземні дощовики добре себе зарекомендували для поливу газонів, які необхідно стригти і часто поливати. Їх особливість полягає в тому, що вони заховані в землі, а з'являються на її поверхні тільки при подачі води.
  • Роторні зрошувачі. Кращі роторні дощовики і форсунки на ринку систем зрошення - це продукція від американської компанії Hunter Industries. В каталозі хантер, представленому на нашому сайті, можна знайти мп-ротатори з різним радіусом поливу і регульованим сектором поливу, надійні і популярні роторні зрошувачі та інше обладнання для поливу. Обираючи продукцію Хантер для поливу своєї території - Ви інвестуєте в надійну і довговічну систему зрошення, звільняючи себе від рутинної роботи на довгі роки.
  • Імпульсні зрошувачі. Це найбільш практичний тип зрошувача для поливу, так як імпульсні розпилювачі зможуть охопити територію до 10 метрів, в залежності від тиску води. Імпульсні зрошувачі і насадки можуть обертатися на 360 градусів, а в залежності від напору води можуть зрошувати територію на різну дальність.
  • Віялові зрошувачі для поливу. Здатні охопити від 7 до 21 метра, можуть налаштовуватися під різні струмені води, під різні форми і розміри кожного конкретного городу. У цього зрошувача зазвичай форсунки розташовані в один ряд. Їх можна налаштовувати на необхідну дальність поливу і, в разі потреби, змінювати форму поливу - під будь-яку форму зрошуваної ділянки (будь-то овал, коло, прямокутник або квадрат).
  • Статичні зрошувачі для поливу. Середній охват даного зрошувача - близько двох метрів і це обов'язково необхідно враховувати при виборі даного типу розпилювача.
  • Обертові зрошувачі. Як правило, такі зрошувачі охоплюють до 5 метрів території і залежать від тиску води. Вони не тільки якісно і рівномірно поливають сад, але також додадють естетичного вигляду всій ділянці і створюють необхідну прохолоду в будь-який жаркий день.

Як вибрати зрошувачі для поливу?

Щоб вибрати оптимальні під свою ділянку і завдання поливу зрошувачі, рекомендуємо звертати увагу на такі нюанси:

  1. Площа зрошуваних територій. Це, мабуть, головний критерій, на який варто спиратися при виборі зрошувачів для поливу. Від типу і виду зрошувача безпосередньо залежить площа зрошення.
  2. Форма зрошуваної території. Дана характеристика допоможе зробити правильний вибір щодо типу зрошувача.
  3. Предмети зрошення. Те, що необхідно поливати на ділянці, також має своє значення при виборі зрошувача. Наприклад, якщо потрібно поливати високі кущі й дерева, краще вибирати зрошувачі, які можна встановити високо над поверхнею грунту, використовуючи спеціальні триноги.
  4. Фінансові можливості. Якщо є можливість вибрати тільки один зрошувач для поливу, який буде постійно пересуватися, то краще віддавати перевагу круговому мультифункціональному спринклеру від відомого виробника.
  5. Можливість зміни форсунок. Це допоможе завжди мати доступ до форсунки, що забилася брудом, а також допоможе легко змінювати радіус водяного конуса.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ми лише поверхово розглянули різноманітні види і типи зрошувачів для поливу, а для більш детальної інформації про всі зрошувачі звертайтеся до наших консультантів, які зможуть надати детальну інформацію по всім зрошувачам для поливу, які можна купити в нашому магазині "ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ ". Крім того, наші професіонали готові надати допомогу у виборі оптимальної системи поливу для кожної ділянки, незалежно від її розміру та ландшафтних особливостей, а також надати технічну допомогу в установці обладнання для поливу на необхідній території. З радістю допоможемо кожному нашому відвідувачеві!