Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет-магазин marketpoliv@gmail.com
0
Мій кошик

Автоматичний полив

Маркет «Все для поливу»

Грамотно облаштована система автоматичного поливу ділянки позбавить Вас від нераціональної витрати часу на ручний полив рослин. Зелений газон і доглянуті квітники є прикрасою будь-якого господаря, вони піднімають настрій, дарують відчуття комфорту і затишку. Щоб зелені насадження продовжували радувати своєю красою і яскравими фарбами, їх потрібно забезпечувати достатньою кількістю вологи. Саме для цього призначені автоматичні системи поливу (наприклад, система крапельного поливу та інші).

Системи автоматичного поливу завойовують все більшу популярність з кожним днем. І це не дивно, адже стан газонів, клумб та городу багато говорить про добробут господаря ділянки. Ручний полив ділянки забирає час і сили, в результаті Ви повинні жертвувати вихідними, зустрічами з друзями або заняттями улюбленою справою. Але чи варто жертвувати стількома речами, якщо є інше рішення задачі? Автоматичний полив без проблем впорається з цією роботою, Вам же залишиться тільки насолоджуватися результатом. Після того як система поливу встановлена, вона не вимагає додаткового втручання людини, а працює запрограмовано завдяки датчикам поливу і регулярно подає потрібну кількість води на необхідну територію.

Системи автополиву: основні переваги

 1. Забезпечує рівномірне і систематичне зрошення. Завдяки оптимізованій програмі подачі води Ваші рослини будуть застраховані від засихання.
 2. Автоматичний крапельний полив, купити який буде геніальним рішенням для будь-якої ділянки, стане гарантією економії часу і сил. Тепер у Вас немає необхідності працювати на розпеченому сонці, щоб врятувати зелені насадження від посухи.
 3. Крапельне зрошення є простою в експлуатації системою. Ви можете бути впевнені, що навіть під час Вашої відсутності газон і квіти будуть завжди политі - необхідно всього лише задати потрібну програму системі автополиву.
 4. Економічність. Використання систем автополиву значно економить не тільки Ваші гроші за воду, але також і сам ресурс.
 5. Якісний полив. Тільки використовуючи автоматичні системи поливу можна не сумніватися, що вся потрібна територія рівномірно отримує вологу.
 6. Кліматична невибагливість обладнання. Немає необхідності демонтувати систему автополиву на зиму.

Якщо Вас зацікавили системи крапельного поливу або інші види автоматичного поливу, і Ви хочете встановити одну з систем на своїй ділянці, вибирайте продукцію тільки добре відомих виробників, наприклад компанії Hunter. Системи поливу Hunter працюють стабільно і бездоганно.

Наша компанія успішно працює в сфері продажу і установки систем автоматичного поливу, включаючи крапельне зрошення, вже більше 10 років.

У 2011 році був відкритий магазин «Все для поливу», який надає величезний спектр обладнання для систем автоматичного поливу. Тут Ви можете вибрати і купити крапельний полив або придбати необхідне якісне обладнання для поливу ділянок будь-якої площі - від невеликого газону біля будинку до гольф поля. Ми також пропонуємо крапельне зрошення для городів і с/г полів, мікрокрапельний полив для теплиць.

Крім того, в нашому магазині «Все для поливу» надано великий вибір обладнання для поливу:

 • фурнітури для труб;
 • зрошувачі для поливу;
 • надійні системи фільтрації;
 • роторні зрошувачі і форсунки;
 • фітинги для підключення;
 • якісне насосне обладнання;
 • контролери, датчики і таймери поливу;
 • найрізноманітніші товари для саду.

Купити крапельне зрошення та інше необхідне обладнання і фурнітуру для автополиву в нашому магазині дуже легко - для Вас зручний каталог товарів, пошук, різні системи оплати і швидка доставка по Україні.

Продукція, пропонована нашим магазином, відрізняється високою якістю, надійністю і доступною ціною. Ми також пропонуємо своїм клієнтам швидку і якісну установку систем автополиву, що дозволить Вам значно заощадити час.

Таким чином, системи автоматичного поливу є гарантією естетичного і красивого ландшафту будь-якої ділянки. Послуги нашої компанії - це можливість на власному досвіді переконатися в перевагах використання якісних систем автополиву!

Вгору