Інтернет-магазин marketpoliv@gmail.com
0
Мій кошик

Агроволокно і геоткань

Якісне агроволокно купити можна і в Україні!

Ми з радістю готові запропонувати всім нашим постійним покупцям і зацікавленим відвідувачам нову товарну групу, яка напевно стане у нагоді на кожній дачі та в кожному фермерському господарстві - агроволокно. Крім того, цей рулонний матеріал можна також зустріти під такими торговими назвами: агротканина, геоткань, геоматеріал, агротекстиль, зимове укриття для рослин, дренажний фільтр і, найголовніше, спанбонд.

Спанбонд, який застосовується в сільському господарстві, називається агроволокном, а в перекладі з англійської, означає «неткане синтетичне волокно для укриття зелених насаджень і сільськогосподарських культур». Такий матеріал зазвичай має мікропористу щільну поверхню. При цьому щільність у агроволкна може бути різна, під різні потреби. У нашому інтернет-магазині «ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ» можна купити агроволокно різної щільності і будь-якого необхідного розміру!

Агроволокно: основні характеристики і якості матеріалу

 • нетоксичність;
 • повітропроникність;
 • гідрофобність і гідрофільність;
 • антистатичність;
 • стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
 • паропроникність;
 • стійкість до атмосферних і мікробіологічних впливів (агроволокно не схильне до гниття).

Агроволокно: види та особливості застосування

До основних видів сільськогосподарського матеріалу відносять наступні:

 • Біле агроволокно, щільністю від 17 до 30 г/м.кв;
 • Біле агроволокно, щільністю від 30 до 60 г/м.кв;
 • Чорне агроволокно, щільністю 50-60 г/м.кв
 • Чорне агроволокно з перфорацією - вже має спеціальні лунки, в які можна висаджувати культурні насадження;
 • Двошарове агроволокно та інші.

Можна виділити наступні основні способи застосування агроволкна в сільському господарстві:

 • Агроволокно використовується для укриття культурних насаджень у відкритому грунті. З цією метою краще вибирати біле агроволокно невеликої щільності (до 23 г/м.кв). При цьому спорудження каркаса не буде потрібно, все, що потрібно - це укрити даними агроматеріалом висіяне насіння в грунті або ж розсаду. Не варто турбуватися про те, що агроволокно може якимось чином заважати зростанню культурних рослин, адже воно настільки легке, що рослини самі будуть піднімати його в міру свого зростання;
 • Агроволокно або геоткань користується популярністю також і для використання в теплицях. Їм вкривають рослини, що дозволяє ще більше утеплити їх, що в свою чергу, підвищує економічність всього виробництва, адже таке укриття дозволяє менше опалювати теплиці без шкоди для розвитку рослин;
 • Чорне агроволокно високої щільності успішно використовується для мульчування грунту. Використання агроволокна з цією метою успішно бореться з бур'янами при вирощуванні, наприклад, полуниці. Справа в тому, що чорне агроволокно не пропускає світло, а без світла не можуть повноцінно рости і розвиватися навіть бур'яни. При цьому, під чорним агроволокном земля добре прогрівається, тому коренева система полуниці буде розвиватися ще краще. Інші поради про те, як виростити багатий урожай полуниці читайте в статті за посиланням;
 • Агроволокно щільністю від 50 г/м.кв використовують в основному для укриття дворічних і багаторічних рослин на зимовий період, особливо в ті зими, коли морози сильні, а снігу мало.

Чому варто купити агротканину або агроволокно кожному дачникові?

 1. При використанні агроволокна можна отримати урожай значно раніше, ніж якщо вирощувати культурні рослини без застосування агроволокна. Це особливо актуально для фермерів, які займаються вирощуванням сільськогосподарських рослин в промислових масштабах.
 2. Агроволокно є найлегшим і найдоступнішим способом захистити будь-які рослини від усіх можливих проблем - посухи і переохолодження, бур'янів і шкідників.
 3. Використання агроволокна замість звичних плівок набагато зручніше і ефективніше - більше не буде необхідності знімати їх час від часу, щоб рослини мали доступ до кисню. Якісне та сучасне агроволокно дозволяє отримувати рослинам необхідну вологу і повітря безпосередньо через геоткань.
 4. Численні дослідження довели, що агроволокно дозволяє  збільшити врожайність будь-якої ділянки в декілька разів.
 5. Його міцність дозволяє використовувати агроволокно не один сезон, а легкість і компактність - зберігати в будь-якому зручному місці.

Як вибрати щільність агроволокна при покупці?

Вибираючи агроволокно для своїх потреб, рекомендуємо брати до уваги такі фактори:

 • Період висадки культурних насаджень;
 • Очікувана висота культурних насаджень;
 • Клімат та погодні умови регіону висадки культурних насаджень із застосуванням агроволокна;
 • Висота і тип конструкції (якщо планується використання в теплицях) або ж відкритий грунт.

Нагадуємо, що для повноцінного росту і розвитку всіх Ваших культурних насаджень - від петрушки з кропом, до великих гектарів картоплі, полуниці і яблучного саду, дуже важливо організувати правильний, якісний і своєчасний полив. Вибираючи геотекстиль, він же агроволокно, не забудьте вибрати автополив для всієї своєї території з корисними овочами і фруктами. Це значно підвищить врожайність Вашої землі без застосування хімічних засобів.

Сортування:
Вгору