Інтернет-магазин marketpoliv@gmail.com
0
Мій кошик

Аксесуари для поливальних шлангів

Фурнітура для поливу: насадки, коннектори, муфти, з'єднувачі та інші комплектуючі для шлангів

Поливальний шланг - незамінний інструмент на будь-якій дачній ділянці та городі. З його допомогою можна швидко і якісно полити клумбу красивих квітучих рослин, грядки корисних овочів, дерева та декоративні кущі в саду. Крім того, поливальним шлангом можна швидко і ефективно помити машину або велосипед, наповнити водою дитячий басейн, освіжити ділянку в літню спеку і зробити ще багато корисних речей. Зручно і швидко, особливо якщо шланг завжди перебуває в легкому доступі, а для його використання досить повернути кран з водою. Не менш важливо вибрати якісний садовий шланг і підібрати для нього надійні аксесуари для поливу.

Серед необхідних аксесуарів насамперед варто виділити поливальні пістолети, купити які можна в нашому інтернет-магазині "ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ" за посиланням, а також спеціальні котушки і візки для шлангів. За допомогою пістолетів можна регулювати тиск, дальність та інтенсивність поливу, а за допомогою візків і котушок - дбайливо і надійно зберігати поливальний шланг довгі роки. В даному ж розділі нашого маркету представлена ​​різноманітна фурнітура для поливальних шлангів, яка може стати в нагоді як для ремонту поливального шланга, так і для облаштування більш зручної системи поливу за допомогою нього.

Фурнітура та комплектуючі для систем поливу шлангами: вибрати і купити в маркеті "ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ"

В даному розділі нашого каталогу можна вибрати і купити якісні комплектуючі для систем поливу шлангів, щоб вчасно і якісно виконати поставлене завдання - з'єднати частини одного шланга; поєднати різні за діаметром поливальні шланги; побудувати поливальну систему з різними розгалуженнями; під'єднати поливальний шланг до труби такого ж або відмінного діаметра і багато іншого. Якщо Ви не впевнені у виборі необхідної фурнітури, наші фахівці завжди готові допомогти підібрати оптимальний варіант для Вашої системи поливу та поставлених завдань. Так, у нас можна вибрати й купити такі комплектуючі для систем поливу шлангами:

  • Адаптери для поливальних шлангів. Всі представлені адаптери виконані з високоякісного матеріалу, ергономічні, не ковзають у руці, міцні, мають функцію регулювання води і захист від гідроудару. Також є адаптери з внутрішньою і зовнішньою різьбою різного діаметру - ми обов'язково підберемо оптимальний для Вашого поливального шланга необхідний адаптер!
  • Брандспойти для поливальних шлангів. Це зручні і легкі в управлінні наконечники для поливальних шлангів, які допомагають контролювати і направляти тиск води. Прикріплюються до поливального шлангу легко, ідеально підходять для гнучких видів садових шлангів.
  • Коннектори для поливальних шлангів. У каталозі нашого магазину Ви знайдете різноманітні види конекторів для поливальних шлангів - різного розміру, зі стопом і без, швидкоз'ємні коннектори, коннектори із ручним клапаном, кутові конектори та інші. Наші фахівці допоможуть правильно підібрати коннектор для необхідного поливального шланга.
  • Муфти-з'єднувачі для поливальних шлангів. У нас можна підібрати муфту для поливального шланга необхідного діаметра. Всі муфти-з'єднувачі виконані з якісного пластику, легко приєднуються до поливального шлангу, підійдуть до будь-якого типу шланга.
  • Ніпелі для поливальних шлангів. Даний вид фурнітури призначений для надійного з'єднання двох різних шлангів. Ніпелі виконані з високоякісної пластмаси, легко приєднуються до шлангів. Здатні прослужити довгі роки.
  • Трійники для поливальних шлангів. Трійники знадобляться в тих випадках, коли потрібно розділити лінію на дві, а також при переході зі шлангів різних діаметрів. За допомогою наших якісних трійників для поливальних шлангів можна створювати будь-які магістральні лінії для системи поливу.
  • та інші аксесуари і насадки для поливальних шлангів. Невеликий огляд корисних аксесуарів для поливальних шлангів можна знайти в статті за посиланням.

Звертаємо Вашу увагу на те, що асортимент нашого магазину постійно оновлюється новими якісними комплектуючими для автоматичних систем поливу в цілому і поливальних шлангів зокрема. Слідкуйте за новинками, щоб зробити рутинний полив дачі, городу та присадибної ділянки більш легким і приємним!

Сортування:
Вгору