Маркет «Все для полива»

 

 

Наша компанія займається продажем і установкою систем автоматичного поливуа, крапельного зрошення більше 10 років.

У 2011 році був відкритий магазин «Все для поливу».

 

Наш магазин «Все для поливу» з радістю вітає всіх своїх відвідувачів і пропонує якісне обладнання та комплектуючі для організації систем автоматичного поливу на необхідної території.

Ми пропонуємо сучасні системи автоматичного поливу, які допоможуть організувати безперебійний полив територій різного призначення:

невеликі галявини біля будинку і газони різної площі;
сільськогосподарські поля;
спортивні поля для занять футболом, гольфом і іншими видами спорту;
Крім цього, ми пропонуємо різне устаткування і товари для саду:

мікрокрапельні полив для теплиць як для невеликих дачних ділянках, так і для серйозних фермерських господарств;
обтискна фурнітура для поліетиленових труб,
фільтри і зручні системи фільтрації,
насосне обладнання,
котушки і візки;
поливальні шланги і пістолети;
різноманітні аксесуари для поливу;
фрегати і зрошувачі;
обладнання для крапельного зрошення: крапельна трубка, крапельна стрічка та ін.
різні фітинги для підключення;
та інші якісні товари для саду.
Інтернет-магазин «Все для поливу»: основні переваги
1. У нашому інтернет-магазині реалізована зручна система пошуку необхідного обладнання та фурнітури. Ви легко можете знайти необхідний товар в нашому каталозі або скористатися пошуком.

2. Весь спектр товарів для автоматичного поливу та інших необхідних товарів для саду та городу можна подивитися в нашому магазині, який представлений в широкому асортименті на площі 140 м, за адресою: Україна, м.Київ, бул. Перова 4

3. У нас широкий вибір товарів від кращих світових виробників даної галузі. Вибираючи системи автополиву і необхідне обладнання в нашому маркеті «Все для поливу», Ви можете бути впевнені в якості всієї системи взагалі, і кожної деталі зокрема.

4. Для наших покупців ми надаємо зручні способи оплати: онлайн через систему Приват24, готівкою або за безготівковим розрахунком.

5. Швидка доставка обладнання для поливу і супутніх товарів в будь-яку точку України. Є можливість самовивозу товарів з нашого магазину в Києві.

6. Зручний замовлення в один клік. Щоб зробити покупку устаткування для автополиву необов'язково заповнювати довгі форми замовлення, в нашому магазині існує система швидкого замовлення в один клік.

7. Якщо Ви сумніваєтеся у виборі необхідного товару, наші професійні консультанти допоможуть Вам підібрати товари для організації автоматичного поливу на необхідної території, і вибрати інші супутні товари.

Вибирайте необхідне якісне обладнання, і нехай життя з системою автоматичного поливу стане набагато простіше і комфортніше!У нас наданий весь спектр обладнання для систем автоматичного поливу від маленької галявини до гольф поля, крапельного зрошення для поливу від городу до с / г полів, мікро крапельний полив для теплиць, обтискна фурнітура для поліетиленових труб, системи фільтрації, насосне обладнання, товари для саду.