Інтернет-магазин marketpoliv@gmail.com
0
Мій кошик

Штучні сосни

Складно уявити зимові свята без новорічного дерева, коли вся сім'я бере участь в його оздобленні, а потім всі з нетерпінням чекають під ним подарунків від Діда Мороза. Ялинки і сосни однаково люблять як дорослі, так і діти - власне, як і саме свято Нового Року. Останнім часом все більшою популярністю користуються штучні ялинки і сосни - якісні, вічнозелені, пишні красуні, які створюють справжню зимову казку в кожному домі.

Штучні сосни: переваги вибору та покупки штучного дерева

 1. Дбайливе ставлення до природи. Головна перевага покупки штучної сосни - це, безумовно, любов до природи, тим більше хвойні дерева - це найкращий природний очищувач повітря. Чим менше люди будуть продавати і купувати справжні дерева заради нетривалого використання на Новий Рік, тим більше їх залишиться в лісах і тим чистіше буде довкілля.
 2. Одне рішення на довгі роки. Купити штучну сосну хорошої якісті - забезпечити свій будинок новорічним деревом на багато років. При дбайливому зберіганні й експлуатації, штучна сосна може служити не один десяток років.
 3. Чистота і порядок в домі. Живі дерева рано чи пізно починають обсипатися і доставляти цим певні клопоти. Іноді це відбувається ще до закінчення свят, що може значно псувати новорічний настрій. Штучні ялинки і сосни не обсипаються, не ламаються і не змінюють свій зовнішній вигляд, а значить новорічний куточок, в центрі якого красується штучне дерево, завжди буде чистий і доглянутий, а настрій не буде псуватися прибиранням і необхідністю в зміні декорацій.
 4. Надзвичайна пишність. Сучасні виробники штучних сосен здатні догодити будь-якому вишуканому смаку і пропонують дерева надзвичайної краси в різних розмірах. Всі, хто звик прикрашати на Новий Рік саме сосну (а не ялинку), зможуть знайти для себе підходящий варіант в штучному варіанті.
 5. Новорічна безпека. Сучасні штучні сосни роблять з якісних матеріалів, що не запалюються, не колються і ніяким іншим чином не можуть стати причиною небезпечної ситуації в будинку. Крім того, штучна сосна - це оптимальне рішення для прикрашання житла в новорічні свята там, де є маленькі діти або тварини. Новорічне дерево з штучних матеріалів може бути настільки красиве саме по собі, що його навіть не потрібно буде прикрашати скляними іграшками. Крім того, завжди можна підібрати ялинкові прикраси з фанери, пластика або тканини, а також зробити своїми руками з паперу разом з дітками.

Штучні сосни: корисні поради щодо вибору, зберігання та експлуатації

 • Покупка. Щоб купити оптимальний варіант новорічного дерева, варто орієнтуватися, в першу чергу, на місце, де вона буде стояти, а також загальну картину новорічного декору в будинку - виходячи з цього вибирати відтінок і розмір штучної сосни. Купити ялинки і сосни від 1 до 2 метрів і більше можна в нашому інтернет-магазині.
 • Використання. Перед експлуатацією, рекомендується дістати штучну сосну з упаковки, зібрати і розправити всі гілки, а потім протерти вологою ганчіркою або промити під душем (якщо розмір, конструкція і матеріали штучної сосни це дозволяють). Але не поспішайте відразу прикрашати своє дерево, необхідно дати йому постояти і провітритися кілька днів.
 • Зберігання. Зберігати штучну сосну найкраще в оригінальній упаковці - не варто позбавлятися від коробок і кріплень відразу після покупки. Перед зберіганням рекомендується дерево пропилососити, промити і дати можливість добре просохнути. Тільки після цього сосну можна складати і упаковувати до наступного року.

Штучні сосни: купити в маркеті "ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ"

Ми пропонуємо своїм покупцям тільки якісні новорічні дерева, які зможуть прикрашати дім, перетворюючи його в радісну казку з року в рік. Так, у нас можна вибрати і купити такі варіанти штучних сосен:

 • Штучні сосни світло-зелені;
 • Штучні сосни темно-зелені;
 • Штучні сосни з напиленням.

Штучні сосни купити можна наступних розмірів:

 • 0,9 м;
 • 1,2 м;
 • 1,5 м;
 • 1,8 м;
 • 2,1 м;
 • й інші варіанти штучних сосен, асортимент яких постійно оновлюється - дотримуйтесь рекомендацій і вибирайте оптимальне святкове дерево для своєї новорічної казки!

Бажаємо всім приємних покупок і багато добра в Новому Році!

Сортування:
Вгору