Крапельне зрошення - дієвий спосіб поливу і добрива грунту поруч з прикореневими зонами рослин. Крім цього, ця технологія допомагає зберігати землю вологою, зменшує витрату води, економить добрива. Ви зможете організувати надійну систему зрошення у себе на дачі, у дворі заміського будинку, в саду, городі чи на газоні. Крапельне зрошення поля, саду, винограду, томатів, цибулі, має прямий вплив на урожай.

Автоматичний крапельний полив дозволяє рівномірно розподіляти поживні ресурси, домагаючись найкращих результатів навіть при вирощуванні таких вибагливих рослин, як полуниця або виноград, які не терплять сильних струменів води. Крім того, краплинні трубки для поливу майже непомітні і поширюються в різних колірних рішеннях, дозволяючи заховати небажаний елемент або використовувати його як елемент декору.


У магазині «Все для поливу», який розташований в Києві, Ви зможете купити обладнання для краплинного зрошення (крапельного поливу), таким чином подбавши про збереження Ваших рослин. Є труби, стрічки, шланги для краплинного поливу.