Завзяті дачники з нетерпінням чекають не тільки початку дачного сезону навесні, вони так само з нетерпінням очікують новорічних свят, щоб відзначити головне свято року на своїй улюбленій дачі. Запросити друзів і родичів в свій будинок, пригостити їх дачними вітамінами, припасеними в погребі якраз до Нового Року, і просто весело провести час - хіба це не мрія? Про що варто не забути перед тим, як відправитися в Новий Рік на дачу і як найкраще підготуватися до святкування зимових свят на дачі поговоримо далі в статті.

Новий Рік на дачі: особливості, поради та важливі нюанси

  • Підготовка дачі до Нового Року. Щоб весело і безтурботно зустріти Новий Рік на дачі, необхідно відправитися в своє угіддя за кілька днів до святкування, щоб все добре підготувати. По-перше, можуть виникнути складності з відкриттям дачі, тому важливо завжди мати з собою необхідні інструменти для відкриття будь-яких замків і кілька нових варіантів, якщо знадобиться їх заміна. Далі необхідно обов'язково розчистити доріжки, перевірити опалення, провітрити приміщення, поміняти постільну білизну, прикрасити штучну ялинку чи сосну в центрі будинку, а також придумати оригінальні новорічні прикраси у дворі та навколо будинку. Всі необхідні новорічні прикраси можна придбати в спеціалізованих магазинах, а можна зробити своїми руками разом з дітьми.
  • Піротехніка. Банально, але завжди святково. Салюти над своєю дачею в Новий Рік подарують відчуття вселенського свята, на якому головна дійова особа це Ви - господар своєї дачної фортеці. Звичайні хлопавки, бенгальські вогні, петарди і подібна новорічна мішура теж дуже здорово веселять в Новий рік на дачі.
  • Маски і костюми. Запрошуючи гостей на свою дачу для святкування Нового Року, варто неодмінно придумати тему для веселощів. Згідно темі, гості повинні будуть придумати собі відповідні костюми і маски. А Ви - підготувати і прикрасити дачу, урізноманітнити меню тематичними стравами. Новорічний декор також бажано вибирати відповідно до озвученої теми, тоді цей Новий Рік на дачі стане дійсно особливим.
  • Баня і сніг. Якщо на Вашій дачі є баня, то абсолютно обов'язково підготувати її до використання на Новий Рік. Тільки бажано не в саму новорічну ніч, а наступного дня, щоб вдосталь розслабитися і підбадьоритися після безсонної ночі. Якщо снігу мало, то краще згребти його в одне місце, придатне для купання в снігу після баньки. Головне, попередити всіх приїжджих гостей взяти із собою купальні костюми.
  • Мильні бульбашки на морозі. Якщо Ви ніколи не надували мильні бульбашки на морозі, то Новий Рік на дачі - це відмінні місце і час для цього заняття, так як додадуть святу незабутнього шарму. Справа в тому, що мильні бульбашки покриваються різноманітними крижаними візерунками, і кожен раз абсолютно різними, тому видовище дійсно виходить незвичайним. Щоб перевірити, як "працюють" мильні бульбашки на морозі, можна заздалегідь купити готові набори для запуску мильних бульбашок, або ж приготувати мильний розчин самостійно, додаючи в нього гліцерин. Пускати мильні бульбашки можна за допомогою як спеціальних пристосувань, так і за допомогою будь-яких підручних засобів (трубочки різного розміру, кільця, всякі щіточки тощо). Таке заняття неодмінно оцінять діти будь-якого віку, навіть самі дорослі! А як ще можна розважати дітей на дачі дізнайтеся в статті за посиланням.
  • Ігри зі снігом. Якщо до Вас на дачу для святкування Нового Року приїхала велика компанія друзів, неодмінно влаштуйте ігри в снігу. Хто сліпить найбільшого або найкрасивішого сніговика; побудуйте стіни зі снігу і грайте-кидайте сніжками; катайте один одного на санках; зробіть гірку зі снігу, полийте водою і отримаєте відмінний трамплін для катання. Можна зліпити сім'ю сніговиків, можна зліпити всіх присутніх гостей на дачі в Новий Рік, після чого влаштувати забавну фотосесію. Головне завдання - якісно повеселитися.
  • Смачний і різноманітний новорічний стіл на дачі. Щоб смачно відсвяткувати Новий Рік на дачі в колі великої компанії друзів, зовсім не обов'язково кілька діб напередодні свята провести на кухні. Головне, грамотно скласти різноманітне меню і попросити всіх гостей принести з собою свою фірмову сімейну страву. Головне дізнатися назви таких страв заздалегідь, щоб можна було підкоригувати новорічне меню і доповнити необхідними смаколиками з дачної скарбнички.

Як бачимо, Новий Рік на дачі можна провести дуже цікаво і незвично, головне заздалегідь все продумати і грунтовно підготувати. Також не варто забувати про новорічні подарунки всім гостям - пам'ятайте, багатьом городянам і мішок домашньої картоплі може виявитися найкращим новорічним подарунком! Просто задійте фантазію і перевірте свою дачу на наявність ідей для подарунків гостям. А що подарувати запеклому дачникові на Новий Рік можна дізнатися тут.