Після закінчення дачного сезону, напередодні настання зими, можна відправитися по магазинах у пошуках недорогих, але дуже корисних товарів для саду і дачі. Можна в якості подарунка знайомим дачникам на Новий Рік, а можна просто в пошуках потрібних товарів за хорошими знижкам поза сезоном. Приємні дрібниці і недрібниці здатні значно полегшити побут на дачі, допомогти у виконанні рутинних робіт і збільшити як саму продуктивність, так і час для відпочинку на дачі.

Товари для саду, які стануть в нагоді на кожній дачі

  • Зрошувачі. Вибір сучасних зрошувачів просто величезний і зупинити свій вибір на оптимальному варіанті не завжди легко. Щоб купити якісний зрошувач або фрегат не обов'язково витрачати багато грошей, головне знати особливості своєї ділянки і визначити завдання поливу для бажаного зрошувача. Наші консультанти допоможуть підібрати хороший недорогий зрошувач в кожному конкретному випадку.
  • Обприскувач. Цей садовий інструмент напевно стане в нагоді на кожній дачі. Більш того, рекомендується періодично міняти дачні обприскувачі, особливо якщо вони часто використовуються для зрошення хімічними засобами. При виборі обприскувача необхідно звертати увагу на матеріал корпусу, вудку обприскувача, якість бак-насоса, а також на обсяг всього обприскувача. Вибираючи обсяг, необхідно враховувати розмір території, яку потрібно зрошувати.
  • Бордюрна стрічка. Стане в нагоді всім, хто любить займатися квітами і облагороджувати свої ділянки красивими квітниками і клумбами. За допомогою бордюрної стрічки можна зробити будь-який ландшафтний малюнок, так як вона дозволяє повністю розділити ділянки рослин, щоб ті не перетиналися. Так, використовуючи бордюрную стрічку можна садити поруч різні рослини і не переживати, що хтось когось «виселить» або заросте. Головне, правильно підібрати бордюрную стрічку, а потім правильно її встановити. При виборі звертайте увагу на товщину, довжину і колір бордюрної стрічки. У нашому магазині можна купити якісну бордюрну стрічку екобордюр.
  • Садові інструменти. Невеликі садові приналежності, які завжди під рукою - відмінний варіант подарунка для кожного дачника. Маленькі широкі і вузькі лопатки, зручні грабельки, а також розпушувачі допоможуть у догляді за клумбами і невеликими грядками. Також великою популярністю серед квітникарів користуються саджалки для цибулинних рослин. З їх допомогою можна легко садити і розмножувати цибулинні квіти, відправляючи цибулини в землю на необхідну відстань, що дуже важливо при посадці цибулинних рослин.
  • Поливальний шланг. Цей унікальний поливальний інструмент стане в нагоді на кожній дачній ділянці, не дивлячись навіть на наявність сучасної системи автополиву. І це не дивно, адже виконаний з сучасного матеріалу, садовий шланг стійкий до ультрафіолету і мінусових температур. За допомогою шлага можна мити і поливати практично що завгодно. А спеціальне приладдя (фурнітура) для поливальних шлангів дозволяє створити на своїй ділянці систему поливу будь-якого рівня складності.
  • Котушки для поливальних шлангів. Для того, щоб поливальний шланг якомога довше був придатний для якісної експлуатації, важливо правильно його зберігати і переносити по ділянці - головне, щоб під час зберігання не утворювалися заломи. Хтось пристосовує для цієї мети стару покришку або інші підручні матеріали, а комусь простіше купити одне з готових рішень від виробника - візок, котушку або бокс для зберігання поливального шланга. Це зручні і надійні пристосування, які значно спростять використання шланга, а також значно продовжать термін його експлуатації. У нашому інтернет-магазині «ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ» можна вибрати якісні пристосування за оптимальними цінами.
  • Агроволокно. Сучасний покривний матеріал - це зручне пристосування, за допомогою якого можна вирішити багато різноманітних завдань на ділянці. Чорне щільне агроволокно використовують для мульчування, для боротьби з бур'янами, для збору врожаю тощо. Біле агроволокно - відмінний матеріал для створення невеликих парників і теплиць, для укриття рослин, захисту від шкідників і багато іншого.

Вибрати якісні товари для саду і дачі можна в нашому інтернет-магазині «ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ». Для постійних покупців діють приємні знижки, а каталог товарів постійно оновлюється. Слідкуйте за новинками!