Поливальний шланг - універсальний поливальний інструмент для кожного заміського будинку, дачної ділянки, городу з корисними грядками. І це не дивно, адже поливальний шланг завжди в легкому доступі, ним можна легко і швидко полити або помити водою все що завгодно - клумбу, дерева, кущі, автомобіль, дитячий транспорт, собаку та багато іншого. Після покупки дачної ділянки, перше, що треба придбати, це, абсолютно точно, поливальний шланг. Адже для того, щоб починати його повноцінно використовувати головне мати доступ до води, немає необхідності складати план ділянки, як у випадку з установкою автополиву, вимірювати тиск, розраховувати витрати води тощо. Купили поливальний шланг, підключили до водного ресурсу і можна насолоджуватися легким і швидким поливом. Єдиною проблемою, мабуть, є вибір поливального шланга. Адже у великій різноманітності шлангів може виявитися складно вибрати найкращий поливальний шланг. Складно, але цілком можливо. Як саме? Дізнаємося далі в статті.

Поливальний шланг для дачі: різноманітні поради та рекомендації

  • При виборі поливального шланга для дачі необхідно враховувати такі технічні моменти: діаметр поливального шланга; матеріал, з якого виготовлений поливальний шланг; довжина поливального шланга, необхідна для поливу всієї дачної території, а також інші особливості поливального шланга (прозорість, екологічність, безпека, комплектація й інше);
  • Не зайвим буде купити поливальний шланг для дачі, матеріал якого є стійким до ультрафіолетового випромінювання. Такі шланги більш екологічні і не будуть випромінювати шкідливі речовини в навколишнє середовище при нагріванні;
  • Завжди, коли є можливість, краще вибрати непрозорий поливальний шланг для дачі, так як прозорі шланги більш схильні до утворення грибка і "зелені" всередині шлангу.
  • Перед настанням мінусової температури рекомендується злити всю воду з поливального шланга, по можливості добре його просушити в теплі і тільки після цього відправити на зимове зберігання.
  • На сучасному ринку поливального обладнання можна також знайти шланги, які стійкі не тільки до ультрафіолетового випромінювання, але й до мінусових температур. Такі поливальні шланги можна не прибирати на зберігання в тепле приміщення, однак воду рекомендується все ж злити, щоб не пошкодити цілісність поливального шланга для дачі.
  • Якщо поливальний шланг все-таки пошкодився в деяких місцях (тріснув, лопнув, порвався тощо), то не обов'язково міняти повністю весь шланг. Пошкоджені місця можна обрізати і з'єднати розрізаний шланг за допомогою спеціальних муфт. Такі нехитрі пристосування мають з обох сторін отвір для поливального шланга.
  • Для зручності зберігання і подальшого використання, не зайвим буде придбати спеціальну котушку або візок для поливального шланга на дачі. Так він завжди буде знаходиться в оптимальному для себе стані, запобігаючи утворенню загинів, також його легко буде переміщати по дачній ділянці. Однак якщо немає можливості придбати спеціальне пристосування для поливального шланга, можна облаштувати зберігання шланга в старій покришці, на спеціальному гачку в сараї тощо. Головний нюанс, не залишати шланг в такому положенні, при якому можуть утворюватися вигини і заломи.
  • Для поливу культурних рослин на дачі за допомогою поливального шланга, оптимально використовувати спеціальні насадки. У продажу можна знайти спеціальний поливальний пістолет, різноманітні насадки-зрошувачі, перемикачі поливу та інші корисні пристосування. Такі аксесуари значно спростять процес використання поливального шланга на дачі.

В нашому інтернет-магазині "ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ" представлений широкий вибір різноманітних поливальних шлангів, які підійдуть для організації поливу на будь-якій дачі - від невеликого городу і квітника під дачним будиночком, до поливу кількох соток корисних овочів, фруктів та ягід. Вибрати й купити поливальний шланг можна в спеціальному розділі магазина за посиланням. У нас також можна знайти спеціальні аксесуари для шлангів - котушки й візки для дбайливого зберігання шлангів, різноманітні насадки, муфти, трійники та перехідники. Пам'ятайте, що якісний полив - це запорука багатого врожаю, а забезпечення якісного поливу багато в чому залежить саме від способу його організації. У нас можна знайти різноманітні системи для поливу будь-якої необхідної ділянки.