Дача - невичерпне джерело для вкладення коштів всіх любителів городнього і садового господарств. Завжди хочеться прикрасити двір, урізноманітнити побут, зробити дачну атмосферу ще більш затишною і розслабляючою, і, звичайно, завжди хочеться оптимізувати ресурси, зробивши роботу на дачі приємною і досить легкою. Про те, як створити дачний затишок ми розповіли в статті нашого блогу за посиланням, а в цій поговоримо про те, які корисні дачні аксесуари стануть в нагоді всім власникам дачних ділянок.

Корисні аксесуари на кожній дачі: огляд особливостей та короткий опис

  • Пульт управління для автополиву і датчик погоди. Зробити свою систему поливу дачних грядок, плодових дерев, красивих клумб і галявин, автоматичною допоможе система управління за всім процесом, а саме - пульт управління і датчик дощу. За допомогою першого пристрою можна задавати дальність, інтенсивність, частоту та інші параметри поливу для всієї системи автополиву, а за допомогою другого пристрою - можна задати відключення поливу в разі збільшення природних опадів. В цілому, така система автоматичного поливу буде доречна тоді, коли власники на дачі не живуть, а мають можливість відвідувати дачну ділянку зрідка, як правило тільки по вихідним. Щоб всі грядки з корисними овочами не постраждали від рідкісних візитів, система автополиву буде поливати культурні рослини по заданих параметрах і в зазначений час.
  • Поливальний шланг. Цей корисний аксесуар буде доречний на кожній дачі, навіть при наявності автоматизованої системи поливу. Садовий шланг завжди під рукою, в легкому доступі і здатний допомогти з поливом не тільки рослин, але і будь-яких побутових предметів. Він швидко і ефективно впорається з поливом доріжок, транспортних засобів, домашніх тварин тощо. Купивши одного разу якісний поливальний шланг, можна забезпечити свою ділянку надійним аксесуаром на довгі роки.
  • Візок для поливального шланга. Якщо на дачі є поливальний шланг, то абсолютно необхідно передбачити для нього зручний аксесуар, за допомогою якого його легко буде пересувати і правильно зберігати. З цією метою випускаються спеціальні візки і котушки для поливальних шлангів. Бувають переносні (на колесах) і стаціонарні. Також можна купити спеціальний бокс для поливального шланга, який буде кріпитися до стіни або забору на дачі.
  • Обприскувач для дачних робіт. Для боротьби з бур'янами, для лікування хвороб культурних рослин, для внесення добрив та інших видів робіт абсолютно необхідно мати на дачі такий корисний аксесуар, як обприскувач. При цьому краще мати не один такий обприскувач, а відразу кілька - для кожного зазначеного виду робіт. Про те, як вибрати обприскувач для дачних робіт можна дізнатися в статті за посиланням.
  • Садові інструменти невеликого розміру. На кожній пристойній дачі обов'язково є лопата (частіше і не одна), граблі, сапи, вила та інші інструменти. Однак не завжди і не скрізь можна знайти ці ж садові інструменти невеликого розміру. А саме невеликі лопатки, розпушувачі та мотики стануть в нагоді всім господиням для догляду за красивими квітниками і клумбами, плантаціями полуниці і садової суниці. Крім того, такі невеликі дачні інструменти можуть стати відмінними предметами для ігор в пісочниці або ж посадки своїх власних невеликих грядок для дітей.
  • Переносне місце відпочинку. Не варто забувати, що дача - це ще й місце відпочинку між різного роду турботами і роботами. Тому абсолютно необхідний аксесуар для дачі - це переносне місце відпочинку. Це може бути звичайний лежак з пластмаси (як на пляжі), стара розкладачка, підвісний гамак, крісло-качалка, гумовий килимок або покривало. Важливо, щоб "місце відпочинку" можна було переносити протягом дня за настроєм - коли на сонечко, коли в тінь.
  • Ліхтарі на сонячній батареї. При облаштуванні дачі, важливо правильно і логічно передбачити освітлення на всій території. Економія в цьому питанні відіграє не останню роль, тому відмінним корисним аксесуаром для дачі є ліхтарики на сонячній батареї. Їх можна встановити вздовж усіх доріжок або ж в найпопулярнішому місці для вечірніх дачних посиденьок.

Ми розглянули найнеобхідніші і найкорисніші аксесуари для кожної дачі, які значно полегшать дачні будні.