Якісний дачний інвентар - вірний помічник на будь-якій земельній ділянці. Головне підібрати необхідні садові інструменти, які будуть відповідати вимогам щодо якості даного інвентарю і виконувати покладені на кожен інструмент функції. Який садовий інвентар краще придбати? Де купити садовий інвентар для дачних робіт? Де зберігати і як використовувати різні садові інструменти? Це важливі питання, які цікавлять багатьох фермерів і дачників, тому поговоримо про все далі в статті.

Який садовий інвентар краще придбати?

 • Перш за все, на кожній дачі необхідно мати кілька лопат, вил, граблів і розпушувачів для землі. Краще вибирати всі дачні інструменти різної форми, різного розміру і з різними ручками. Тоді кожен бажаючий попрацювати на городі зможе підібрати найбільш комфортний варіант інвентарю. До слова, в місцях, з великою кількістю бур'янів рекомендується перекопувати землю не лопатами, а вилами - такий незвичайний спосіб допоможе значно зменшити проростання нових бур'янів на цій території. Більше про те, як боротися з бур'янами можна дізнатися в статті за посиланням.
 • Не забудьте укомплектувати набір дачного інвентарю інструментами невеликого розміру - вони часто виручають при виконанні робіт по догляду за грядками, квітниками, теплицями.
 • Також на кожній дачі завжди знадобляться граблі для прибирання саду восени - в нашому магазині представлений великий вибір спеціальних грабель для прибиральних робіт.
 • Не зайвим буде заздалегідь придбати і спеціальні садові обприскувачі, які допоможуть рівномірно наносити контактні пестициди або трав'яні настої для догляду за своїми культурними рослинами. Такі обприскувачі бувають різної форми та об'єму. При виборі звертайте увагу на матеріал самого обприскувача і якість його помпи.
 • Якщо ж Ви любите декоративні цибулинні рослини, то покупка спеціальної саджалки для цибулин може дуже стати в нагоді. Її головна перевага - спеціальні насічки для точного поглиблення, що дуже важливо при посадці квітів, щоб всі цибулинні рослини мали однакову і рівномірну схожість.

Де купити садовий інвентар для дачних робіт?

Купити якісний садовий інвентар для дачних робіт можна в нашому інтернет-магазині "ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ". У нас Ви знайдете різні необхідні інструменти, які допоможуть Вам виконувати рутинні роботи швидко і без особливого клопоту.

Так, великою популярністю серед наших покупців користуються наступні садові інструменти:

 • саджалка для цибулинних рослин,
 • різноманітні розпушувачі невеликого розміру,
 • а також лопатки і грабельки для дрібних робіт.

Дані садові інструменти особливо люблять господині квітників і барвистих клумб, адже з їх допомогою дуже легко доглядати за улюбленими квітами. А дітвора з радістю допомагає батькам на городі, маючи під рукою дачні інструменти невеликого розміру. Вибирайте необхідний дачний інвентар просто зараз, щоб вже завтра полегшити свої дачні будні!

Де зберігати і як використовувати різні садові інструменти?

При дбайливому ставленні, садовий інвентар може прослужити багато років. Ніколи не нехтуйте доглядом за всіма дачними, та й не тільки дачними, інструментами. При правильній організації праці, такі роботи не займають багато часу і сил, однак здатні значно продовжити термін експлуатації кожного інструменту.

 • Важливо очищати кожен інструмент по мірі забруднення - легко впоратися з цим допоможе поливальний пістолет для будь-якого садового шланга. З його допомогою можна легко налаштувати необхідний тиск і розмір струменя, щоб швидко очистити садовий інвентар. Після очищення, рекомендується просушити кожен інструмент на сонці і тільки після цього відправити на зберігання.
 • Зберігати садовий інвентар краще в одному і тому ж місці, тобто краще заздалегідь передбачити зручне місце для зберігання всіх дачних інструментів. Це може бути сарай або інше господарське приміщення, в якому всі інструменти і дачні аксесуари розташовані на полицях, в ящиках або розвішані по стінах на спеціальних гачках. Останній варіант дозволяє завжди бачити де який інструмент знаходиться і чи все складено по місцях після робіт, чи не залишилися випадково на грядках або в траві лопатки або граблі. Адже дуже часто після земельних робіт дачні інструменти губляться в купі бур'яну, вигрібних ямах і заростях трави. Якщо вчасно помітити нестачу, знайти втрачений інструмент буде набагато простіше.
 • А для зручності використання дачних інструментів, краще зберігати останні в спеціальних ящиках, відрах і т.д. Так, можна розкласти інструменти по тематичним ємностям для виконання різних видів робіт і при необхідності просто вибрати необхідне відро, наприклад з лопаткою і сапою, щоб відправитися на прополку полуниці. Такий підхід дозволяє не думати кожен раз, який інструмент прихопити з собою.

У даній статті ми розповіли які дачні інструменти можуть стати в нагоді для полегшення рутинних робіт в саду і на городі, а також підказали де купити садовий інвентар, який буде служити не один сезон.