Перше і найголовніше - визначити для якої мети потрібна система автоматичного поливу. Так, для поливу газонів, галявин, спортивних полів і міських парків краще віддати перевагу роторному поливу. При цьому оптимальніше вибирати мп ротатори Хантер - на сьогоднішній день це найбільш надійні та якісні форсунки для поливу, які можна вибрати і купити в нашому маркеті "ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ" за вказаним посиланням. Для поливу городу зі складним рельєфом або поливу в важкодоступних місцях краще вибрати віялові зрошувачі Хантер - вони прості в установці і легкі у використанні. А для поливу городу і культурних рослин в теплиці краще віддати перевагу крапельному поливу. Це найекономічніший на сьогоднішній момент полив для городніх теплиць, він подає воду під корінь рослини, насичуючи необхідною вологою тільки культурні насадження, не залишаючи бур'янам і шансу на отримання вологи для росту і розвитку. Для установки такого поливу у себе на ділянці потрібна крапельна стрічка або крапельна трубка і додаткові комплектуючі для установки. Також можна купити набір крапельного поливу за посиланням - він складається з усіх необхідних елементів для установки крапельного поливу на необхідній території. Якщо виникли будь-які труднощі з вибором автоматичного поливу, наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний автополив для конкретно зазначених потреб, а при необхідності - нададуть всіляку допомогу на етапі установки обраної системи. Які ще додаткові комплектуючі можуть знадобитися для встановлення автоматичного поливу? Що не забути купити перед встановленням, а без чого можна спробувати обійтися? Розглянемо далі в статті основні складові системи автополиву.

Комплектуючі для автополиву: що може знадобитися для установки

  • Фільтри. Для того, щоб забезпечити своїй системі автоматичного поливу довговічну і надійну роботу, необхідно заздалегідь підготувати фільтри для води. Чим чистіше буде подаватися вода по трубах і всім комплектуючим поливу, тим довше вони прослужать вірою і правдою на Вашій ділянці.
  • Датчик погоди. Це недороге і корисне пристосування допоможе регулювати роботу автополиву в залежності від погоди в автоматичному режимі. Так, автополив може бути відключений повністю під час дощів. Це зручно, якщо Ви залишаєте дачну ділянку на довгий час.
  • Штуцерне кільце - потрібно, якщо обрана система поливу по типу дощування. Воно використовується, щоб правильно встановити зрошувачі.
  • Шарнірне кільце буде потрібно для встановлення автополиву під землею. За допомогою цього кільця роторні та віялові зрошувачі підключаються до труби.
  • Лічильник. Для контролю за споживанням водного ресурсу підійде автоматичний лічильник. Для підключення цього пристосування до системи поливу необхідно мати тільки спеціальний коннектор. Його головна перевага полягає в тому, що він показує точну витрату води за будь-який проміжок часу - витрата води за годину, в день, за цілий місяць або сезон. За допомогою цих даних можна налаштувати максимально економічну по відношенню до водного ресурсу систему автоматичного поливу.
  • Дистанційний пульт управління автополивом. Це зручне пристосування може знадобитися, якщо виникне необхідність управляти системою поливу з різних місць на ділянці. Про те, як налаштувати стаціонарний пульт управління автополивом Хантер можна дізнатися в статті за посиланням.
  • Гнучка труба стане корисним аксесуаром для встановлення автополиву на ділянці зі складним рельєфом. За допомогою гнучкої труби можна створювати різноманітні гнучкі конструкції системи автоматичного поливу.
  • Насос для автополиву. Підключення автополиву безпосередньо до водопроводу - не завжди правильне рішення, тому що тиск в системі може бути замалий для повноцінної роботи автополиву. Відмінним рішенням стане покупка спеціального водяного насоса.
  • Ємності для водного ресурсу. Рослини не люблять занадто холодної води, яка зазвичай тече по трубах, тому для автоматичного поливу рекомендується відстоювати воду в спеціальних баках.
  • Віялові або роторні зрошувачі. Якщо в якості поливу своєї ділянки Ви вирішили вибрати дощування, то перше, на що треба звернути увагу - це якість зрошувачів. Зрошувачі Хантер - кращий вибір зрошувачів на сьогоднішній день.

Нагадуємо, що всі необхідні комплектуючі для автополиву можна купити в нашому маркеті "ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ". Ми пропонуємо своїм покупцям тільки якісне обладнання, щоб кожен зміг встановити на своїй ділянці сучасну систему для автоматичного поливу.