Новий Рік - найулюбленіше свято в багатьох сім'ях, в кожному будинку готують свої святкові страви, прикрашають будинок, готують сюрпризи і подарунки. У всіх свої унікальні традиції та новорічні цінності. Однак є одне безперечне спільне у всіх будинках і сім'ях нашої країни - це новорічна ялинка. Яка ялинка краще - жива чи штучна, кожна сім'я вирішує для себе самостійно, однак в сучасному світі все більше людей віддають перевагу саме штучному новорічному дереві. Штучна ялинка - унікальна прикраса, яка при правильному зберіганні може радувати своїм зовнішнім виглядом не один рік і навіть передаватися з покоління в покоління. А велика різноманітність сучасних штучних ялинок дозволяє кожному вибрати найбільш оптимальний для себе варіант.

Штучна новорічна ялинка: популярні види та їх особливості

  • Штучна ялинка з шишками. Шишки для штучної ялинки можуть бути як натуральними, так і штучними, вони кріпляться до гілок за допомогою додаткових кріплень, які йдуть в комплекті. Наявність кріплень необхідно перевірити під час покупки.
  • Штучна ялинка світлодіодна. Світлодіоди підключаються в розетку 220вольт і ялинка починає казково моргати. Для такої штучної ялини не потрібно буде купувати гірлянду.
  • Штучна ялинка зі сніговим напиленням. Така штучна ялинка виглядає як справжня сніжна красуня. Кінчики її гілок мають біле напилення - вона стане справжньою окрасою новорічного свята в кожному будинку.
  • Штучна ялинка 2 метри заввишки. Така ялинка може складатися з декількох секцій і до кожної секції має свій набір гілочок. Таким чином, гілки та секції матимуть однаковий номер. Дуже важливо правильно скласти ялинку, чітко дотримуючись інструкції, тоді Ваша красуня буде не тільки чудовою прикрасою зимового свята, а й безпечним його доповненням. Вибираючи штучну ялинку заввишки 2 метри і більше, варто попередньо перевірити, що вона буде вільно поміщатися в святковому приміщенні.

Порядок складання штучної ялинки

  1. Розкрити упаковку і розібрати елементи штучного дерева. Розбираючи упаковку з ялинкою, зверніть увагу на те, що з підставкою йтимуть додаткові дрібні деталі для кріплення - не загубіть їх;
  2. Зібрати підставку і прикріпити до неї стовбур дерева, закріпивши спеціальним кріпленням;
  3. Розділити гілки дерева по секціях;
  4. Розпушити кожну гілку і прикріпити до її стовбура в необхідному місці секції відповідно до інструкції;
  5. Протерти вологою ганчіркою, промити під душем або пропилососити новорічне дерево.
  6. Залишити дерево висихати та випростовувати гілочки природним шляхом на кілька днів.
  7. Прикрасити дерево до свята. Насамперед рекомендується встановити гірлянду, підключити її до мережі і перевірити, як вона працює і тільки після цього приступати до наповнення дерева іграшками.

Штучна ялинка: правила безпеки

Щоб Новий Рік відбувся без неприємних сюрпризів, важливо заздалегідь подбати про безпеку свого житла в святкові дні. Згідно зі статистикою, найнебезпечнішими предметами на Новий Рік є скатертина святкового столу і новорічна ялинка, особливо якщо в будинку є тварини і маленькі діти. Тому важливо завчасно подумати про те, як убезпечити найнебезпечніші атрибути свята. Щоб новорічне дерево подарувало на свято тільки приємні враження, варто подумати про наступні моменти:

  • Місце. Важливо, щоб дерево не торкалося стелі, не заважало вільному пересуванню домочадців, стійко стояло на горизонтальній поверхні. Якщо у Вас світлодіодна ялинка, або Ви плануєте використовувати гірлянди, вибирайте таке місце для новорічного дерева, біля якого в безпосередній близькості буде знаходитися розетка.
  • Якість. При виборі штучної ялинки, зверніть увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Сучасні штучні ялинки виконані з вогнестійкого матеріалу. Перед прикрашанням ялинки перевірте, щоб надійно були прикріплені всі елементи і деталі штучного дерева.
  • Прикраси. Вибирайте сучасні іграшки, виконані з металу, дерева та якісної пластмаси. Не рекомендується використовувати скляні іграшки для ялинки в будинку, де є маленькі діти і домашні тварини. Не дозволяйте дітям самостійно прикрашати ялинку, краще робити це разом, міцно закріплюючи кожну іграшку, дощик, шишку та інші прикраси.