Автополив став незамінною технологією для сучасних фермерських господарств та сільськогосподарських угідь. Він допомагає значно економити водний ресурс, а також витрати людського часу і сил на забезпечення всіх зелених насаджень необхідною кількістю вологи. Сьогодні автополив може підключити кожен бажаючий дачник своїми руками, головне підібрати оптимальну для своєї ділянки систему автополиву, а також не забути купити контролер. Саме контролер поливу робить систему автоматичного поливу «розумною» і незалежною від людини. Задавши необхідні параметри для поливу один раз, Ви зможете забути про полив практично на весь сезон. Лідером з виробництва якісних і надійних контролерів поливу є компанія Hunter Industries. Хантер пропонує всім дачникам і фермерам моделі контролерів на кілька зон зрошення - від 6 до 15 зон, також є моделі з можливістю збільшення зрошуваних зон, в разі необхідності, за допомогою підключення додаткового модульного розширення.

При виборі датчика поливу Хантер зверніть увагу на наступні параметри:

 • Кількість зон для настройки автополива;
 • Тип корпусу - бувають контролери для установки на вулиці або в приміщенні;
 • Кількість програм для автоматичного поливу;
 • Кількість запусків однієї програми автополиву;
 • Максимальний час роботи однієї станції;
 • Наявність можливості збільшення кількості зрошуваних зон автополиву тощо.

Контролери поливу Хантер: етапи і особливості налаштування

 1. Необхідно підключити контролер до мережі, після чого на екрані замиготить час - на цьому етапі необхідно внести правильні поточні дату та час. Для цього використовуйте кнопки «вправо» і «вліво» для переходу між значеннями, і кнопки «+» і «-» для зміни кожного значення. Після настройки поточної дати й часу, необхідно перемкнути центральний круглий перемикач в положення «RUN» і на екрані відобразиться поточна дата і час.
 2. У контролерах поливу Хантер існує кілька програм автополиву, для кожної з яких можна вказати свої настройки: початок поливу, тривалість поливу і дні поливу. Необхідно налаштувати різні програми автополиву для поливу різних зон ділянок поливу. Це стане у нагоді в тому випадку, якщо на різних ділянках посаджені рослини, для яких потрібна різна інтенсивність і час поливу. Наприклад, газон досить поливати 1-2 рази на тиждень, плодові дерева і кущі - не частіше ніж один раз на п'ять днів, тоді як грядки з овочами вимагають щоденного поливу.
 3. Щоб налаштувати програми для автополиву, необхідно перемкнути головний перемикач в позицію «START TIMES» і встановити час початку поливу. Зверніть увагу, що цифра «1» означає час старту першого поливу в заданій програмі. За допомогою кнопки «вправо» можна перейти до установки наступних стартів поливу цієї програми.
 4. Щоб встановити тривалість поливу кожної із зон поливу, необхідно перемкнути головний перемикач в положення «RUN TIMES». За допомогою кнопок «вправо» і «вліво» можна змінювати налаштування для різних зон поливу, а кнопки «+» і «-» використовуються для задання необхідних параметрів.
 5. Щоб налаштувати дні поливу, необхідно перемкнути перемикач в положення «WATER DAYS». За замовчуванням, над кожним днем ​​тижня стоїть крапелька води - це означає, що автополив буде здійснюватися всі сім днів на тиждень. Щоб змінити це налаштування, навпроти кожного дня необхідно натиснути «-», тоді автополив для цього дня буде скасований і крапелька буде перекреслена.
 6. Після завершення всіх налаштувань, необхідно повернути головний перемикач в положення «RUN»
 7. Кнопка «PRG» використовується для зміни програми автополиву і задання для цієї програми всіх перерахованих вище налаштувань.

Так, контролери поливу допоможуть Вам облаштувати автоматичний полив на своїй ділянці максимально ефективно, зробивши його по-справжньому автоматичним. Вибрати й купити датчик поливу Хантер можна в нашому інтернет-магазині «ВСЕ ДЛЯ ПОЛИВУ» - для Вас найоптимальніші ціни, швидка доставка по Україні та тільки якісне обладнання Хантер! А професійні консультації наших фахівців допоможуть зробити правильний вибір контролера та іншого необхідного обладнання для автополиву.