Сучасні системи автополиву гарантують якісний полив ділянок з різною складністю. Це можливо завдяки широкій різноманітності обладнання. Різні види зрошувачів, крапельниць, контролери та датчики поливу дозволяють облаштувати ідеальну систему для самих різних випадків. Велике значення при монтажі мають аксесуари для підключення автополиву. Які бувають аксесуари для автополиву і навіщо вони потрібні, дізнаємося далі.

Які бувають аксесуари для підключення автополиву?

Сполучні фітинги та аксесуари - незамінна частина будь-якої системи поливу, так як підключити автополив без них практично неможливо. Загальна роль аксесуарів полягає в тому, що вони дозволяють підключити фітинги та зрошувачі різних видів.

До основних аксесуарів відносяться:

  • Штуцерне коліно. Призначаються для установки зрошувачів. Використання цього аксесуара разом із гнучкими трубами дає користувачеві величезну свободу при облаштуванні системи, оскільки позбавляє від прив'язки зрошувача до трубопроводу. Якісні штуцерні коліна виконуються із міцного пластику, стійкого до впливу навколишнього середовища.
  • З'єднання шарнірне. Найчастіше застосовується при монтажі підземного автополиву, як пристосування для підключення зрошувачів до труби. Виготовляється із міцного поліетилену, відрізняється стійкістю до негативного впливу зовнішнього середовища. Цей аксесуар дозволяє встановлювати зрошувачі практично в будь-якій площині по відношенню до труб.
  • Гнучка труба. Цей аксесуар буде особливо корисний в місцевостях з різним ландшафтом, так як дозволяє створювати гнучкі конструкції. Крім того, комбінація гнучкої труби і штуцерного коліна дає хороші гідравлічні характеристики.

Всі перераховані аксесуари Ви можете знайти в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлена ​​тільки якісна продукція від світового виробника - Хантер. Системи поливу Хантер користуються повагою серед поціновувачів автополиву. Вони відрізняються довговічністю та ефективністю.

Це основні аксесуари, без яких часто не обійтися при монтажі системи. Але існують також і більш незвичайні аксесуари. Наприклад, насадки із штучним дерном. Вони використовуються для маскування певних видів зрошувачів під газон. Найчастіше такі аксесуари потрібні при облаштуванні спортивних полів, але підійдуть і для газону або саду на дачі.

«Розумні» аксесуари для автополиву

При монтажі автополиву, можна використовувати не тільки стандартні, необхідні елементи системи, а й «розумні» технології. Останні дозволяють істотно економити. Наприклад, до «розумних» аксесуарів можна віднести:

  • Автоматичний лічильник. Таке пристосування точно контролює витрату води. Лічильник є дуже простим у використанні і не вимагає багато знань або зусиль при установці, для його підключення до системи буде потрібно лише коннектор. Лічильник дозволяє визначити, як багато води витрачається за хвилину, в день, в сезон. Така інформація дозволяє власнику автополиву продумати максимально ефективний і економний режим зрошення. Популярні виробники систем автополиву разом з іншим обладнанням пропонують й дані аксесуари. Вони є затребуваними сьогодні, так як підключити автополив з максимальною ефективністю, можна лише з їх використанням.
  • Дистанційний пульт. Ще одним «розумним пристосуванням», яке відносять до аксесуарів автополиву, є дистанційний переносний пульт. Такий гаджет дозволяє управляти всією системою автоматичного зрошення з будь-якого місця на ділянці. Вам не потрібно, відпочиваючи в саду, йти до контролера, щоб запустити або зупинити полив - з пультом Ви можете зробити це за лічені секунди.

Таким чином, аксесуари для підключення автополиву надають широкі можливості для облаштування ефективної і простої в управлінні системи. Вибираючи аксесуари, звертайте увагу на їх сумісність з іншим обладнанням. Адже навіть найкращий аксесуар в своєму роді буде мало корисний, якщо він не сумісний з іншими компонентами системи. У нашому інтернет магазині Ви знайдете все необхідне обладнання для облаштування якісної системи автополиву. Зрошувачі hunter, електромагнітні клапани, з'єднувальні фітинги, фільтри, контролери і датчики для поливу - все це в каталозі нашого магазину за дуже вигідними цінами.