Любителі дачі і фермерського господарства часто стикаються з тим, що часу на відпочинок на власній землі зовсім немає, догляд за садом і культурними насадженнями вимагає постійних часових ресурсів. А так приємно спокійно поніжитися в гамаку, влаштувати сімейний обід, який плавно переходить у вечерю, викупатися в басейні або найближчій річці. Сучасний крапельний полив покликаний допомогти всім городникам викроїти трохи часу на себе і сім'ю, беручи на себе головну та основну роботу по догляду за грядками - полив. Але крім вільного часу, який з'являється у всіх, хто зважився на установку крапельного поливу, даний вид автополиву має ряд інших, не менш важливих переваг.

Крапельне зрошення: 5 причин для установки

  1. Простота в установці. Встановити крапельний полив своїми руками на необхідній території не складе великих труднощів. При наявності точного плану території, із зазначенням основного місця подачі води, наші фахівці допоможуть розрахувати необхідне обладнання і підібрати максимально ефективний в кожному випадку набір крапельного поливу. Далі, кожний господар дачної ділянки зможе скласти, як дитячий конструктор, крапельний полив, маючи на руках точну інструкцію і всі деталі для установки. При необхідності, можливий виїзд інженера на місце установки.
  2. Економія води. Уже через місяць після установки крапельного поливу на своєму городі, коли прийде «довгоочікуваний» час платити за рахунками, Вас приємно здивує той факт, що витрати на водопостачання ділянки значно скоротилися. І це не дивно, адже крапельний полив подає воду невеликими порціями тільки до коріння рослин, і ця кількість не йде ні в яке порівняння з поливом із шланга, лійок або відер, коли витрачається величезна кількість водного ресурсу.
  3. Правильна кількість води. Кожна культурна рослина вимагає певну кількість води в різний час доби в сезон свого активного росту. Забезпечити такий оптимальний полив всім рослинам одночасно звичайним способом досить складно, а у випадку з автоматичним крапельним поливом - простіше простого. За допомогою контролера для поливу можна встановлювати різні зони для різної інтенсивності поливу, вказувати необхідний час для поливу і частоту.
  4. Полив тільки культурних насаджень. При використанні поливу звичайним способом, разом з корисними грядками овочів і зелені, вода надходить і бур'янам. Як наслідок, огородникам необхідно постійно стежити за бур'янами, проводити очистку грядок від них і часто застосовувати непотрібні добрива. У випадку з крапельним зрошенням, вода подається тільки корінням культурних насаджень, при цьому бур'яни не отримують необхідну вологу для подальшого зростання і розвитку. Менше бур'янів - більше корисних рослин і менше хімії.
  5. Вільний час. Крім усього перерахованого вище, головною перевагою автополива, безумовно, є звільнення часу, який отримує кожен дачник. Налаштувавши один раз автоматичне крапельне зрошення для всіх своїх рослин і саду, Ви можете звільнити свій розум від постійної думки «треба не забути полити, треба поїхати на робочому тижні полити, що робити з поливом в спеку і т.д.» Крім того, при настройці датчика погоди разом із крапельним поливом, можете і зовсім забути про полив на весь дачний сезон року, адже такий датчик буде автоматично відключати полив в разі збільшення природних опадів.

Дачна справа - це прекрасно, адже вона приносить стільки користі для здоров'я всієї родини. Свіже повітря далеко від сучасної цивілізації; власноруч вирощені овочі та фрукти без добрив і пестицидів; робота на землі, яка не може не облагородити будь-якого члена сім'ї та багато спілкування за чашкою чаю або компоту з варенням із ягід, зірваних щойно з грядки під вікном. Головне, вчасно налаштувати автоматичний полив, щоб звільнити час для відпочинку з рідними і надати своїм рослинам оптимальні умови для повноцінного росту. Виробники сучасного автоматичного поливу з кожним роком розробляють нові і вдосконалені набори крапельного поливу, щоб ті справлялися з усіма поставленими завданнями поливу на будь-якій території.