Кожен щасливий володар дачної ділянки має всі шанси зробити перебування на своїй землі максимально розслаблюючим і надихаючим на нові звершення. Завдяки сучасним технологіям та інноваціям, сьогодні без особливих зусиль можна вирощувати культурні рослини, радуючи своїх рідних і близьких сезонними овочами та фруктами. Системи автоматичного поливу в ланцюжку таких технологій займають майже основне місце. Полив - це фактично основа багатого врожаю, без належної кількості вологи жодна рослина не зможе вижити і дати необхідний врожай. Тому кожен, хто займається садівництвом в тій чи іншій мірі, розуміє всю важливість правильно організованого поливу. Хтось при цьому особливо не заморочується, використовуючи лійки різного розміру й діаметру, щоб витрачати години на полив всіх необхідних грядок і додатково зміцнювати м'язи рук; хтось віддає перевагу шлангам, що вже набагато спрощує цей процес догляду за рослинами; а хтось йде далі, і вибирає сучасний автоматичний полив, таким чином звільняючи свій час для інших більш важливих справ.

Переваги автоматичного поливу

  1. Значна економія водного ресурсу. Всі, хто стикався з установкою пральної чи посудомийної машини вже знають, що автоматизація «водних» процесів не тільки звільняє час, але і значно економить воду. І нехай порівняння не дуже доречне, але автоматичний полив не виняток. Вода при правильно налагодженій системі подає тільки необхідну кількість води на зазначені програмою ділянки. Крапельний полив своїми руками максимально економить воду, так як вода подається тільки під корінь рослин.
  2. Правильна кількість води. Кожна рослина отримує необхідну кількість вологи. За допомогою контролерів поливу можна зазначити необхідну кількість води для кожної рослини. Кожен садівник розуміє наскільки це важливо, адже кожній культурі - своя кількість води.
  3. Вода необхідної температури. Холодна вода - не найкращий варіант поливу для рослин. При автоматичному поливі вода встигає нагріватися до необхідної температури за той час, поки вона проходить по трубах, очищаючись через спеціальні фільтри автополиву.
  4. Автоматичне управління і відключення. Завдяки спеціальному пульту управління (контролеру) можна управляти системою навіть будучи далеко від своєї дачної ділянки. Крім того, спеціальні датчики дощу будуть автоматично відключати встановлену програму поливу на час перевищення природних опадів. Також, при бажанні, можна налаштувати ручне управління системою поливу.
  5. Більше вільного часу на дачі, менше фізичних витрат. Дана перевага буде відчутна вже з першого дня встановлення системи автополиву. Сучасні виробники систем автоматичного поливу гарантують якість і надійність продукції, що випускається. Вибираючи обладнання та фурнітуру для поливу в нашому маркеті, Ви можете бути впевнені, що часу на відпочинок буде більше, а турбот на дачі значно менше.
  6. Необхідний полив будь-якої ділянки. Якою б гористою або ухилистою не була Ваша територія, автополив можна встановити при будь-яких умовах. Установка також не залежить від близькості грунтових вод. Іншими словами, ніякі труднощі і особливості ділянки не можуть бути перешкодою до встановлення автополиву.
  7. Універсальність. Все обладнання автополиву можна встановлювати різними способами. Наприклад, труби можуть бути прокладені над грунтом або під грунтом. Це питання необхідно вирішити на етапі розрахунку всієї системи, так як від цього буде залежати вибір діаметра труб, необхідних фільтрів і важливої фурнітури.
  8. Простота в установці та експлуатації. При наявності креслень і точного плану території, наші фахівці зроблять всі необхідні розрахунки і підберуть максимально ефективну для Вашої ділянки систему. Тож Ви зможете встановити автополив своїми руками без особливих проблем та клопотів. Більш того, наші інженери можуть надати фахову допомогу на місці установки, при необхідності. Після установки, автополив потребує лише періодичної заміни фільтрів і правильного консервування на зиму. 

Що вибрати - поливати свої улюблені квітники і грядки корисних овочів з лійки, шланга або за допомогою автоматичних зрошувачів вирішувати кожному дачникові. Головне не боятися сучасних нововведень, які покликані полегшити життя сучасній людині. Вибрати все необхідне обладнання для поливу своєї земельної ділянки можна із задоволенням в нашому маркеті! Професійні консультанти, оптимальні ціни і якісне обладнання неодмінно порадують кожного нашого відвідувача, а встановлений сучасний полив звільнить літні вечори на неспішні сімейні вечері і приємні філософські бесіди;)