В арсеналі сучасних агрономів й дачників є безліч корисних і потрібних предметів та технологій, які допомагають вирощувати грядки корисних овочів без застосування шкідливої ​​"хімії". Крім того, на допомогу також приходять знання про сівозміну, правильний час посадки кожного конкретного виду рослин, використання сучасних теплиць і багато іншого. У цій статті ми поговоримо про п'ять важливих і потрібних помічників на кожному городі, які варті уваги всіх, кому ця тема важлива та цікава.

ТОП 5 помічників для кожного дачника на кожному сучасному городі

  1. Автополив. Всі, хто хоч раз намагався щось виростити самостійно, а вже завзятим дачникам і поготів, добре відомо, що вода - основа основ для будь-якої живої рослини. Що вже говорити про правильно підібраний час для поливу та обсяг води для кожного виду рослин. Знаючи всі необхідні нюанси поливу для всіх своїх грядок на городі, а також успішне їх застосування, допоможе кожному виростити корисні овочі. Автоматичний полив може стати відмінним помічником в цій справі, адже завдяки налаштуванням програми поливу, кожна рослина отримає свою необхідну кількість води і саме тоді, коли це необхідно.
  2. Пульт управління та датчик погоди. Установка автополива без використання датчика погоди і пульта управління практично не має сенсу. Перший пристрій допомагає відключити автоматичний полив в разі збільшення природних опадів, і взагалі корелювати полив своїх рослин у зв'язку із погодними умовами навколишнього середовища. А пульт управління допомагає задати всі необхідні параметри для здійснення автополива рослин. Саме даний пристрій робить автоматичний полив дійсно автоматичним. За допомогою пульта управління можна налаштувати інтервал поливу, тривалість, кратність поливу всіх рослин на дачі, розділені по зонах поливу. Про те, як налаштувати пульт управління хантер можна дізнатися в статті за посиланням.
  3. Поливальний шланг. Звичайно, для великих територій грядок логічніше налаштувати автоматичний полив, згаданий в пункті вище, але що робити якщо у вас немає великого городу, а всього пару грядок або одна красива клумба під будинком? Скільки б рослин ви не вирощували, всім для повноцінного росту і розвитку необхідний полив, і в разі невеликої території для поливу краще віддати перевагу поливальному шлангу. Сучасні поливальні шланги можуть служити багато років, головне правильно їх зберігати і використовувати.
  4. Біле агроволокно. Сучасна геоткань білого кольору є відмінним покривним матеріалом для клумб на зиму, адже під ним не утворюється конденсат. Ним накривають рози на зиму, захищають помідори від надмірного сонця влітку, з нього роблять невеликі теплиці і багато іншого.
  5. Чорне агроволокно. Це абсолютно унікальний предмет, за допомогою якого можна практично назавжди забути про сорняки на своєму городі. Покриваючи скопану, очищену і удобрену землю чорним агроволокном можна виростити будь-яку рослину без постійної боротьби з бур'янами. А значить і самі рослини будуть набагато кориснішими, адже всі поживні речовини з грунту будуть поглинені культурними рослинами, а не їх "безкультурними" і "нав'язливими" сусідами. Все що для цього потрібно, це підготувати грунт, накрити його чорним агроволокном, зробити в ньому отвори для рослин і насолоджуватися отриманим результатом. Весь секрет в тому, що бур'яни не будуть отримувати необхідний для росту ультрафіолет. Варто відзначити, що чорне агроволокно може мати різну щільність, а використання агроволокна різної щільності має свої нюанси і цілі. Тому варто уважно підходити до вибору цього сучасного матеріалу.

Світ не стоїть на місці і технології вирощування культурних рослин постійно розвиваються і оптимізуються. Не варто нехтувати досягненнями сучасної агрономії, щоб виростити грядки корисних овочів на своєму городі без застосування хімічних засобів. Крім того, такі технології часто не тільки сприяють поліпшенню самих рослин і збільшенню врожаю, а й значно полегшують важку працю земляних робіт.