Навіть таке велике свято, як Новий Рік, не приходить само по собі - його приносять в наші будинки живі або штучні ялинки, а також новорічні іграшки. Саме з цієї причини кожна людина, що живе на планеті Земля, прагне якнайкраще прикрасити свій будинок до новорічних свят. Найбільші везунчики в цьому плані - власники заміських будинків, у яких є необмежений простір для творчості. Якщо ж проблема, як вибрати новорічні прикраси, все ж виникла - на допомогу прийдуть нижченаведені поради і рекомендації.

Як вибрати новорічні прикраси для двору і фасаду будинку?

Перше правило вибору новорічних іграшок для дворової території - це наявність спеціальної рекомендації, в якій виробник дозволяє використовувати їх на вулиці при низьких і мінусових температурах. Тому вибір новорічних прикрас потрібно починати зі знайомства з інструкцією по експлуатації, що особливо важливо при покупці гірлянд. Якщо гірлянди вибрати неправильно, вони можуть (в кращому випадку) просто вийти з ладу або (в гіршому) спалахнути і спровокувати пожежу. З таким підходом до вибору новорічних іграшок можна сміливо відправлятися за новорічними деревами і іншими атрибутами свята.

Для двору та фасаду можна купити:

  • Світлову ілюмінацію. Гірлянди, розвішані по фасаду будинку і деревам, створять у дворі справжнє відчуття казки. Обов'язково слід розвісити гірлянди на вікнах, щоб одночасно створити відчуття свята і в хаті, і на подвір'ї.
  • Світлові фігури для двору. Казкові олені, сніговики, сани з Дідусем Морозом і маленькі фігурки тварин можуть стати центральною частиною прикраси двору. Володарі умілих рук самі створюють подібні фігурки і обмотують їх гірляндами.
  • Фігурки Діда Мороза і Снігуроньки. При денному освітленні світлові фігурки виглядають досить блідо, а тому в якості альтернативи можна купити або самостійно спорудити кольорові фігурки Діда Мороза і Снігуроньки. Замінити їх може і Санта-Клаус, який сидить десь на дереві, вікні або лавочці.
  • Сніговики. Ліплення сніговиків - це не тільки розвага, а й ще один варіант прикраси двору. Щоб зробити снігові творіння більш помітними, їх також можна обмотати різнобарвною гірляндою, пам'ятаючи вищезгадані рекомендації, як вибирати новорічні іграшки.
  • Тканинні різнокольорові гірлянди. Гірлянда не обов'язково повинна бути електричною і миготливою. Її можна створити навіть з тканини, зшивши між собою заздалегідь підготовлені фігурки новорічних атрибутів: сніжинок, Діда Мороза, оленів, ялинкових іграшок. Такі гірлянди будуть мати гарний вигляд і на фасаді будинку, і на паркані.
  • Різдвяні вінки. Куплені або саморобні - вони відмінно прикрасять вхід у двір і вхідні двері будинку.
  • Сніжинки на вікнах. Саморобні сніжинки на вікна можуть істотно скоротити вибір новорічних прикрас в магазині, так як з їх допомогою можна прикрасити не тільки вікна, але і весь двір (актуальна ідея для безсніжної зими).

Для двору можна купити штучну ялинку, особливо якщо біля заміського будинку відсутні живі дерева. Прикрасити таке дерево можна за прикладом героїв мультфільму «Простоквашино» або ж самостійно підібрати новорічні іграшки, які не бояться морозів.

Вибір новорічних прикрас для дому та новорічної ялинки

Новорічні іграшки для будинку також повинні бути безпечними, у них не повинно бути неприємного запаху та інших явних дефектів. В цілому ж, святкове прикрашання будинку можна створити за аналогією з двором.

Центральною частиною свята завжди була і буде новорічна ялинка. Щоб кожен рік не думати, де і коли купити живе дерево, оптимальніше придбати штучну ялинку. Дуже важливо вгадати з розмірами, щоб ялинка прикрашала будинок, а не стала перешкодою для пересування. Читайте більше про те, як вибрати штучну ялинку, в статті за посиланням.

Після покупки ялинки, залишається подумати, як вибрати новорічні іграшки і якими вони повинні бути. Щоб спростити собі вибір, слід заздалегідь продумати загальну концепцію святкового декору (наприклад, всі прикраси в одному кольорі, з бантами, з натуральними елементами - шишками, корою дерев), а потім вже вирушати в магазин, де можна купити іграшки:

  • для новорічної ялинки - крім гірлянд і класичних куль, це можуть бути фігурки різних тварин і новорічних героїв, різнокольорові цукерки і пряники, банти і сніжинки;
  • для каміна - поверх каміна можна розставити свічки, а по всьому периметру розвісити шкарпетки для подарунків;
  • для стін - це можуть бути електричні або креативні гірлянди, за допомогою яких можна зобразити фігурку ялинки або Діда Мороза; стіни також можна прикрасити сніжинками, ялиновими гілками, листівками;
  • для вікон - можна купити світлодіодні сніжинки і новорічні фігурки, які вночі будуть симпатично підсвічуватися;
  • для стелі - на стелю можна розвісити все те, що й на стіни (креативні батьки маленьких дітей вішають на стелю навіть ялинки).

Після свята весь декор потрібно акуратно зняти і розкласти по коробках. Якщо зберігати його в сухому місці, він повноцінно збережеться до наступного року. А як правильно доглядати за штучною ялинкою дізнайтеся тут.