Агроволокно, поряд з автоматичним поливом, значно спростило життя сучасних дачників, городників та фермерів. З його допомогою можна вкрити рослини за настанням холодних ночей в серпні, таким чином продовжуючи сезон врожайності; посадити під агроволокно картоплю чи полуницю, щоб значно підвищити врожайність цих культур та знизити свої ресурси на догляд за рослинами; а також виконати ряд інших сільськогосподарських задач за допомогою унікальної геоткані. Однак варто розуміти, що кожна задача вимагає використання певного виду агроволокна, а значить для того, щоб підібрати найоптимальніше агроволокно для своїх потреб, необхідно розбиратися в тому, які бувають види агротканини, чим вони принципово відрізняються і в яких випадках застосовується кожен з них. Таким чином, в цій статті ми розберемося, як же правильно вибрати агроволокно, щоб вирішити поставлені перед ним завдання.

Як вибрати агроволокно: поради та рекомендації

  • Для створення парника, щоб вкрити рослини від холодів та заморозків, найкраще скористатися світлим агроволокном від 17 г/м.кв до 60г/м.кв. Таке агроволокно буде захищати всі Ваші культурні насадження до температури -5 градусів Цельсія. Для захисту рослин від холоду, біла геоткань значно краще, ніж звична всім плівка, адже вона має спеціальні невеликі отвори в своїй структурі, через які може проходити світло, повітря, волога, при цьому майже не накопичується конденсат. А якщо все-таки накопичується, то не капає на рослини, а лише створює додатковий прошарок тепла під час заморозків.
  • Пам'ятайте, чим товще агроволокно, тим менше світла воно пропускає, але тим краще воно оберігає від заморозків. Таким чином, на кінець літа і початок осені, краще вибирати найтонше біле агроволокно, а для пізньої осені - найщільніше.
  • Якщо Ви вирішили покрити агроволокном теплицю, то необхідно вибирати спеціальне армоване агроволокно, щільність якого становить 80г/м.кв. Таке агроволокно прошито спеціальними ущільненими волокнами, які роблять його більш міцним і запобігають пошкодженням. Однак краще використовувати дане агроволокно не в якості основного каркасу, а в якості додаткового, тобто під плівкою, натягнутого на спеціальні дуги, створюючи таким чином міні теплиці в теплиці. Така споруда дозволить вирощувати розсаду навіть при температурі до -9 Градусів Цельсія. А як правильно виростити розсаду можна дізнатися в статті за посиланням.
  • Чорне агроволокно використовується для мульчування грунту. Щільність чорного агроволокна буває від 60 до 120 г/м.кв. Чим щільніше чорне агроволокно, тим краще і ефективніше воно буде справлятися зі своїм завданням. До слова, чорне агроволокно щільністю 60г/м.кв можна буде використовувати до 5 років, далі воно буде рватися. Під чорним агроволокном не будуть рости бур'яни. Варто відзначити, що є неткане агроволокно, а є агротекстиль плетений як мішок. Крім ефекту мульчування, чорне агроволокно ефективно використовувати для тих рослин, які люблять вкорінюватися - суниці, полуниці і т.д. Як посадити полуницю під агроволокно дізнайтеся за посиланням.
  • Для збільшення врожайності будь-яких культурних насаджень, можна вкрити свої грядки новими видами агроволокна - жовтим, жовто-фіолетовим або рожевим. Таке агроволокно пропускає червоний і фіолетовий спектри кольорів, працюючи за принципом фітолампи. Таке агроволокно збільшує врожайність на 10-30 відсотків.

Як бачимо, кожне агроволокно має свої особливості застосування, знання про які допоможуть Вам вибрати найбільш відповідне до своїх потреб агроволокно. Купити агротканину необхідної щільності і кольору можна в нашому інтернет-магазині «Все для поливу»! У нас Ви знайдете тільки якісні товари від надійних виробників за доступними цінами - системи роторного поливу, набори для краплинного поливу, всю необхідну фурнітуру, а також сучасне агроволокно від 1-го метра! Ми здійснюємо швидку доставку агроволокна по Києву, а також транспортними компаніями доставимо необхідне агроволокно в будь-яку точку України!